Vipets

1 min


Vipets ir ar izliektu, rafinētu siluetu, garām kājām. Tas ir ļoti labs sprinteris, jebkura cita šķirne nav pārspējusi vipeta spēju paātrināt ātrumu un pagriezties ar nepārspējamu veiklību. Vipets ir vieglā svara versija ar īpaši elastīgu augšējo līniju un jaudīgām pakaļkājām.

Vipets ir ārkārtīgi maigs ar bērniem un var viņiem kļūt par lielisku pavadoni. Tas ir mierīgs telpās, bet patīk arī tikt palaistam un spēlēties ārpus telpām. Tas ir ārkārtīgi jūtīgs (gan fiziski, gan garīgi), un to nevar iemācīt ar rupjām vai smagām komandām,korekcijām.

vipets

Galvenie raksturlielumi:

Augums:  44-56 cm

Svars:  11-21 kg

Dzīves ilgums:  12-15 gadi

Personība: Šīs šķirnes suņi ir draudzīgi, maigi, inteliģenti, dzīvespriecīgi un klusi..

Dzīves stils: Šī šķirne ir jutīga pret aukstumu. Ziemā tiek ieteikts lietot mēteli. Šie suņi dzīvoklī jutīsies labi, ja tie tiks pietiekami nnodarbināti. Vītne ir mierīga telpā, un neliela pagalma māja.

Bērniem draudzīgi: Šie suņi ir piemēroti ģimenēm ar bērniem, jo ir rotaļīgi, aktīvi un sirsnīgi.

Aktivitāšu nepieciešamība: Vipetam kā mājdzīvniekam vajadzētu būt regulārai iespējai brīvi pavadīt laiku svaigā gaisā (drošā zonā), kā arī ikdienā pastaigāties pie pavadas.

Retas kopšanas procedūras: Neliela apkope: kopšana ir nepieciešama reti, lai uzturētu spalvu labā stāvoklī.

Vidēji viegla apmācība: Ir svarīga treniņu un apmācības dažādība, lai apmācību Vipetu. Tas labi atbildēs, ja apmācība ietver spēles un skriešanu. Tomēr no šī suņa nav iespējams sasniegt ideālu paklausību.


Close